Zmiany w składach rad gmin powyżej 20 tys. mieszkańców w kadencji 2002 - 2006


Lp.


Miasto


Wygaśnięcie mandatu


Obsadzenie mandatu

Nazwisko nowego radnego

1

Przemyśl

Uchwała Nr 1/2002 Rady Miejskiej w Przemyślu z dnia 19 listopada 2002 r. – wygaśnięcie mandatu RobertaCHOMY (art. 190 ust. 1 pkt 2 Ordynacji wyborczej do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw)

Uchwała Nr 3/2002 Rady Miejskiej w Przemyślu z dnia 
3 grudnia 2002 r.

Jerzy GOLEC

 

2

Jarosław

Uchwała Nr 58/VII/2003 Rady Miasta Jarosławia z 3 marca 2003 r. – wygaśnięcie mandatu  FranciszkaGOŁĄBA (art. 190 ust. 1 pkt 2 Ordynacji wyborczej do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw)

Uchwała Nr 62/VIII/03 Rady Miasta Jarosławia z dnia 
24 marca 2003 r.

Antoni LOTYCZ

3

Jarosław

Uchwała Nr 61/VII/03 Rady Miasta Jarosławia z 24 marca 2003 r. – wygaśnięcie mandatu TadeuszaPIJANOWSKIEGO (art. 190 ust. 1 pkt 2 Ordynacji wyborczej do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw)

Uchwała Nr 72/IX/03 Rady Miasta Jarosławia z dnia 28 kwietnia 2003 r.

Alicja JUŻYNIEC

  • Drukuj
  • Pobierz w PDF
Rejestr zmian
  • Data utworzenia:07-03-2016 12:46
    Wprowadził:Bartosz Goździk