więcej

Zmiany ma stanowiskach wójtów (burmistrzów, prezydenta)

L.p. Nazwa organu wykonawczego Wygaśnięcie mandatu Data wyborów przedterminowych Nazwisko nowego wójta (burmistrza, prezydenta)
1 Wójt Gminy Stubno Postanowienie nr 222/2019 Komisarza Wyborczego w Przemyślu z dnia 19 sierpnia 2019 r.; wygaśnięcie (z dniem 6 sierpnia 2019 r.) mandatu wójta gminy Stubno - Janusza Stanisława SŁABICKIEGO, w związku z pisemnym zrzeczeniem się mandatu. 3 listopada 2019 r. Ryszard Marian ADAMSKI
2 Wójt Gminy Jarosław Postanowienie nr 333/2019 Komisarza Wyborczego w Przemyślu z dnia 27 grudnia 2019 r.; wygaśnięcie (z dniem 15 grudnia 2019 r.) mandatu wójta gminy Jarosław - Romana KAŁAMARZA, w związku ze śmiercią. 8 marca 2020 r.; ponowne głosowanie - 22 marca 2020 r. Elżbieta Maria GRUNT

Rejestr zmian

  • Data utworzenia

    27-12-2019 13:34

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • zobacz cały rejestr

  • Data modyfikacji

    27-12-2019 13:46

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • Data modyfikacji

    27-12-2019 13:51

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • Data modyfikacji

    27-12-2019 13:59

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • Data modyfikacji

    27-12-2019 14:02

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • Data modyfikacji

    27-12-2019 14:03

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • Data modyfikacji

    22-01-2020 10:24

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • Data modyfikacji

    31-03-2020 9:03

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • Data modyfikacji

    18-05-2020 9:42

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać plikami cookies w ustawieniach przeglądarki

Zamknij