więcej

Zmiany w składach rad powiatów

L.p. Rada Powiatu Wygaśnięcie mandatu Obsadzenie mandatu Nazwisko nowego radnego Skrót nazwy komitetu wyborczego
1 Przemyskiego Postanowienie nr DPR-773-15/18 Komisarza Wyborczego w Przemyślu z dnia 7 listopada 2018 r. - wygaśnięcie mandatu radnej Beaty Janiny GUMIENNY (art. 383 § 1 pkt 4 Kodeksu wyborczego - pisemne zrzeczenie się mandatu) Postanowienie nr DPR-773-16/18 Komisarza Wyborczego w Przemyślu z dnia 19 listopada 2018 r. Andrzej DZIADEK  Komitet Wyborczy PSL
2 Jarosławskiego Postanowienie nr DPR-773-19/18 Komisarza Wyborczego w Przemyślu z dnia 8 listopada 2018 r. - wygaśnięcie mandatu radnego Wacława Jana SZKOŁY (art. 383 § 1 pkt 4 Kodeksu wyborczego - pisemne zrzeczenie się mandatu) Postanowienie nr DPR-773-20/18 Komisarza Wyborczego w Przemyślu z dnia 19 listopada 2018 r.  Zbigniew Ryszard PISKORZ  KWW Powiatowe Porozumienie Samorządowe
3 Przemyskiego Postanowienie nr DPR-773-23/18 Komisarza Wyborczego w Przemyślu z dnia 14 grudnia 2018 r. - wygaśnięcie mandatu radnego Jerzego Zenona GÓRALEWICZA (art. 383 § 1 pkt 4 Kodeksu wyborczego - pisemne zrzeczenie się mandatu) Postanowienie nr DPR-773-24/18 Komisarza Wyborczego w Przemyślu z dnia 28 grudnia 2018 r. Henryk Piotr SOWA KWW Wspólnota Samorządowa Ziemi Przemyskiej
4 Jarosławskiego Postanowienie nr DPR-773-21/18 Komisarza Wyborczego w Przemyślu z dnia 14 grudnia 2018 r. - wygaśnięcie mandatu radnego Krzysztofa PACUŁY (art. 383 § 1 pkt 4 Kodeksu wyborczego - pisemne zrzeczenie się mandatu) Postanowienie nr 6/2019 Komisarza Wyborczego w Przemyślu z dnia 14 stycznia 2019 r. Grażyna SOCHA KWW Powiatowe Porozumienie Samorządowe
5 Jarosławskiego Postanowienie nr 64/2019 Komisarza Wyborczego w Przemyślu z dnia 6 lutego 2019 r. - wygaśnięcie mandatu radnego Dariusza Antoniego TRACZA (art. 383 § 1 pkt 4 Kodeksu wyborczego - pisemne zrzeczenie się mandatu) Postanowienie nr 134/2019 Komisarza Wyborczego w Przemyślu z dnia 4 marca 2019 r.  Andrzej Jan WYSOCKI KWW Pondapartyjna Koalicja Dla Powiatu
6 Jarosławskiego Postanowienie nr 313/2019 Komisarza Wyborczego w Przemyślu z dnia 23 października 2019 r. - wygaśnięcie mandatu radnego Tadeusza CHRZANA (art. 383 § 1 pkt 6 Kodeksu wyborczego - wybór na posła na Sejm RP) Postanowienie nr 316/2019 Komisarza Wyborczego w Przemyślu z dnia 4 listopada 2019 r. Tatiana Irena KOŻAK-SIARA KW Prawo i Sprawiedliwość
7 Przemyskiego Postanowienie nr 318/2019 Komisarza Wyborczego w Przemyślu z dnia 8 listopada 2019 r. - wygaśnięcie mandatu radnego Ryszarda Mariana ADAMSKIEGO (art. 383 § 1 pkt 6 Kodeksu wyborczego - wybór na wójta gminy) Postanowienie nr 323/2019 Komisarza Wyborczego w Przemyślu z dnia 20 listopada 2019 r. Tadeusz DACKO Komitet Wyborczy PSL
8 Przeworskiego Postanowienie nr 49/2020 Komisarza Wyborczego w Przemyślu z dnia 13 marca 2020 r. - wygaśnięcie mandatu radnego Bogusława URBANA (art. 383 § 1 pkt 4 Kodeksu wyborczego - pisemne zrzeczenie się mandatu) Postanowienie nr 101/2020 Komisarza Wyborczego w Przemyślu z dnia 28 kwietnia 2020 r. Katarzyna Barbara SOLARZ KW Prawo i Sprawiedliwość

Rejestr zmian

  • Data utworzenia

    14-11-2018 13:35

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • zobacz cały rejestr

  • Data modyfikacji

    14-11-2018 15:01

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • Data modyfikacji

    20-11-2018 8:16

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • Data modyfikacji

    20-11-2018 8:18

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • Data modyfikacji

    14-12-2018 12:59

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • Data modyfikacji

    11-01-2019 8:46

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • Data modyfikacji

    11-01-2019 8:51

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • Data modyfikacji

    14-01-2019 13:26

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • Data modyfikacji

    14-01-2019 13:29

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • Data modyfikacji

    07-02-2019 14:18

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • Data modyfikacji

    05-03-2019 7:54

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • Data modyfikacji

    23-10-2019 15:09

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • Data modyfikacji

    25-10-2019 15:04

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • Data modyfikacji

    05-11-2019 13:14

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • Data modyfikacji

    08-11-2019 10:49

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • Data modyfikacji

    20-11-2019 15:26

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • Data modyfikacji

    21-11-2019 7:45

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • Data modyfikacji

    16-03-2020 13:47

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • Data modyfikacji

    28-04-2020 14:06

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać plikami cookies w ustawieniach przeglądarki

Zamknij