więcej

Zmiany w składach rad w gminach do 20 tys. mieszkańców

L.p. Rada Wygaśnięcie mandatu Data wyborów uzupełniających/ponownych Nazwisko nowego radnego
1 Rada Gminy Wielkie Oczy Postanowienie nr DPR 773-17/18 Komisarza Wyborczego w Przemyślu z dnia 8 listopada 2018 r. - wygaśnięcie mandatu radnego Alberta HAWRYLAKA (art. 383 § 1 pkt 6 Kodeksu wyborczego - wybór na wójta gminy) 3 lutego 2019 r. Ryszard OSOWSKI - KWW Ryszarda Osowskiego
2 Rada Gminy Adamówka Postanowienie nr DPR 773-18/18 Komisarza Wyborczego w Przemyślu z dnia 8 listopada 2018 r. - wygaśnięcie mandatu radnego Tomasza ŚMIECIUCHA (art. 383 § 1 pkt 4 Kodeksu wyborczego - pisemne zrzeczenie się mandatu)  17 lutego 2019 r.  Tadeusz GOCH - KWW Kandydata Niezależnego Tadeusza Gocha
3 Rada Miejska
w Pruchniku
 Postanowienie Sądu Okręgowego w Przemyślu z dnia 4 grudnia 2018 r. (Sygn. akt I Ns 157/18) - nieważność wyboru Stanisława BURYŁO na radnego Rady Miejskiej w Pruchniku (art. 394 § 2 Kodeksu wyborczego) 17 lutego 2019 r.  Dawid PIESZKO - KWW Bądźmy Razem
4 Rada Gminy Przeworsk Postanowienie nr 246/2019 Komisarza Wyborczego w Przemyślu z dnia 17 września 2019 r. - wygaśnięcie mandatu radnego Jerzego HARPULI (art. 383 § 1 pkt 4 Kodeksu wyborczego - pisemne zrzeczenie się mandatu)  15 grudnia 2019 r. Marta Teresa WOJNAR - KWW Marta Wojnar
5 Rada Gminy Gać Postanowienie nr 305/2019 Komisarza Wyborczego w Przemyślu z dnia 15 października 2019 r. - wygaśnięcie mandatu radnej Sylwii Ewy KURAS (art. 383 § 1 pkt 4 Kodeksu wyborczego - pisemne zrzeczenie się mandatu) 12 stycznia 2020 r. Jolanta Renata KASZUBA - KWW Nasza Przyjazna Gmina
6 Rada Gminy Medyka Postanowienie nr 2/2020 Komisarza Wyborczego w Przemyślu z dnia 13 stycznia 2020 r. - wygaśnięcie mandatu radnej Moniki KOZAK (art. 383 § 1 pkt 4 Kodeksu wyborczego - pisemne zrzeczenie się mandatu) 26 kwietnia 2020 r. Mariusz Paweł WRONOWSKI - KWW Mariusza Wronowskiego
7 Rada Gminy Zarzecze Postanowienie nr 43/2020 Komisarza Wyborczego w Przemyślu z dnia 13 marca 2020 r. - wygaśnięcie mandatu radnego Grzegorza Tomasza TRELKI (art. 383 § 1 pkt 4 Kodeksu wyborczego - pisemne zrzeczenie się mandatu) 21 czerwca 2020 r.  

Rejestr zmian

  • Data utworzenia

    14-11-2018 13:37

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • zobacz cały rejestr

  • Data modyfikacji

    14-11-2018 14:41

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • Data modyfikacji

    14-11-2018 14:43

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • Data modyfikacji

    14-11-2018 14:51

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • Data modyfikacji

    14-11-2018 14:52

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • Data modyfikacji

    20-11-2018 8:09

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • Data modyfikacji

    07-12-2018 13:10

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • Data modyfikacji

    07-12-2018 13:10

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • Data modyfikacji

    19-12-2018 9:17

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • Data modyfikacji

    11-01-2019 8:49

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • Data modyfikacji

    04-02-2019 13:32

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • Data modyfikacji

    18-02-2019 7:50

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • Data modyfikacji

    17-09-2019 8:57

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • Data modyfikacji

    01-10-2019 7:43

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • Data modyfikacji

    16-10-2019 14:10

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • Data modyfikacji

    25-10-2019 15:01

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • Data modyfikacji

    05-11-2019 13:24

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • Data modyfikacji

    16-12-2019 7:55

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • Data modyfikacji

    19-12-2019 8:37

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • Data modyfikacji

    27-12-2019 13:36

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • Data modyfikacji

    13-01-2020 8:16

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • Data modyfikacji

    13-01-2020 12:53

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • Data modyfikacji

    29-01-2020 9:21

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • Data modyfikacji

    16-03-2020 13:44

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • Data modyfikacji

    16-03-2020 13:44

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • Data modyfikacji

    01-04-2020 11:50

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • Data modyfikacji

    27-04-2020 8:29

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • Data modyfikacji

    27-04-2020 12:42

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać plikami cookies w ustawieniach przeglądarki

Zamknij