więcej

Zmiany w składach rad w gminach powyżej 20 tys. mieszkańców

L.p. Nazwa rady Wygaśnięcie mandatu Obsadzenie mandatu Nazwisko nowego radnego Skrót nazwy komitetu wyborczego

1

Rada Miejska w Przemyślu

Postanowienie nr 116)2019 Komisarza Wyborczego w Przemyślu z dnia 4 marca 2019 r. - wygaśnięcie mandatu radnego Grzegorza Wojciecha HAYDERA (art. 383 § 1 pkt 4 Kodeksu wyborczego - pisemne zrzeczenie się mandatu)

Postanownie nr 142/2019 Komisarza Wyborczego w Przemyślu z dnia 19 marca 2019 r.

Bartłomiej Grzegorz BARCZAK

 KW Regia Civitas

Rejestr zmian

  • Data utworzenia

    14-11-2018 13:36

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • zobacz cały rejestr

  • Data modyfikacji

    14-11-2018 13:36

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • Data modyfikacji

    14-11-2018 15:20

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • Data modyfikacji

    05-03-2019 7:50

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • Data modyfikacji

    05-03-2019 7:55

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

  • Data modyfikacji

    19-03-2019 13:09

    Wprowadził:

    Czesław Duśko

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać plikami cookies w ustawieniach przeglądarki

Zamknij